Purchase Manager

Miejsce pracy: Warszawa
PM/Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w rozwoju sprzedaży, brać udział w tworzeniu wewnętrznych standardów i procesów, realizować pomysły i uczestniczyć w ciekawych projektach.

Główne obowiązki:

  • zarządzanie powierzoną kategorią produktową, rozwijanie nowych produktów w celu generowania zysków
  • sprawna koordynacja procesu produkcyjnego w ramach podległego asortymentu
  • efektywna współpraca z zewnętrznymi producentami w Polsce i zagranicą
  • pozyskiwanie i kwalifikacja nowych dostawców
  • współpraca z działem marketingu, sprzedaży, jakości i rozwoju w zakresie wyglądu i jakości produktów
  • negocjacje warunków zakupu i współpracy
  • dbanie o łańcuch dostaw surowców, opakowań i towarów
  • przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze zakupów z branży FMCG,
    najlepiej spożywczej w sieci handlowej (3 - 5 lat)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (codzienna praca w języku angielskim), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność (wyjazdy w Polsce i zagraniczne do dostawców oraz na targi, ok 30% czasu pracy)
  • aktywne prawo jazdy
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • wykształcenie wyższe
  • dokładność, sumienność, pracowitość i zdolnosci analityczne
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz własna inicjatywa,
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz własna inicjatywa
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz priorytetyzacji zadań
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • wynagrodzenie podstawowe i premiowe
  • pakiet sportowy i medyczny
  • przyjazną, pozytywną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • pyszną kawę i świetne widoki na 28.pietrze biurowca Q22 w centrum Warszawy
  • możliwości rozwoju zawodowego i ciekawy zakres obowiązków